Камінь в інтер'єрі

Інтерєр вітальні завжди хоч трішки повинен бути орієнтований на гостей, навіть назва цієї кімнати про це говорить. З цього в її дизайні завжди має бути щось особливе, таке, що могло б вразити друзів і знайомих, які прийшли до вас у гості. Одночасно її інтерєр не повинен бути зовсім суворим і офіційним, навпаки вітальня повинна розташовувати до вільного спілкування. Камінь в інтерєрі вітальні буде найбільш підходящим варіантом в якості такого акценту, адже його присутність не тільки облагороджує інтерєр, але і робить його доволі комфортним, як для постійно живе в будинку родини, так і для прихожих гостей.
Камінь природний матеріал, тому його присутність в інтерєрі будь-якої квартири завжди сприймається позитивно. Мало того, камінь створює враження надійності і фундаментальність.
Давайте докладніше розглянемо особливості використання каменю в інтерєрі вітальні. Яким чином і що можна декорувати їм в інтерєрі цієї кімнати.
Є різні ідеї використання даного матеріалу в інтерєрі вітальні, немає строгих правил і місць для декорування. Але є загальноприйняті стандарти, при яких найчастіше використовують той чи інший прийом прикраси інтерєру вітальні, за допомогою натурального або штучного каменю.
Оскільки сьогодні модно в проходах на кухню і вітальню замість дверей виготовляти аркиз метою ще більшого прикраси їх прикрашають штучним каменемРезультат такого декорування арки у вітальні може бути різнимв залежності від типу штучного каменю та способи його укладанняЗа допомогою нього можна в арці викласти різні композиціївід імітації входу в печерудо входу в напівзруйновану будівлюНайчастіше при цьому використовують один з видів штучного каменющо імітує скельну породу або цегляну кладку.Досить широко застосовується прийом дизайну вітальні з цегляною стіноюПри цьому цегла може бути візуально зістареноющо добре для таких стилівяк лофт.Крім цеглив інтерєрі вітальні може бути використаний будь-який інший вид штучного каменюСлід відзначити тещо якщо ваша вітальня погано освітленавікна виходять на північ або на це є інші причинив її інтерєрі краще використовувати штучний камінь світлих кольорів.
В інтерєрі вітальні може бути прикрашена і частина стіни  виділений їм якийсь один обєктНайчастіше за допомогою каменя у вітальні виділяють зону під телевізор.
Ніша під телевізор або під будь-який інший обєктцілком успішно можуть бути декоровані каменемНаприкладу ніші з гіпсокартону з камяної задньою стінкоюдуже ефектно виглядатимуть різного роду античні вазистатуетки та ін А включена вбудована підсвітка в ніші з такими сувенірами ще більше прикрасять інтерєр вітальні.Декоративний камінь в інтерєрі вітальні може бути застосований в декоруванні камінаТак як справжній камін з димоходом в багатоквартирному будинку встановити практично не можливосьогодні використовують з цією метою електричні моделіА щоб такий камін у вітальні виглядав як справжнійто стіну навколо нього можна обкласти штучним каменемЗавдяки томущо є різні варіанти такого покриттякамін можна декорувати під будь-який з сучасних стилівНаприклад камін в інтерєрі в стилі модерн найкраще прикрасити декоративним каменемщо імітують уламки скельскелі або камені імітують пластові породи.Якщо ви власники заміського будинку, то у вітальні камін напевно у вас є, в даному випадку його каменем декорувати можна ще більше ефектно, адже за допомогою цього матеріалу можна облицювати і димар. Якщо вітальня велика і якщо ще є високі стелі. То камяний камені буде виглядати по-справжньому грандіозно і навіть розкішно.
Камінь в інтерєрі вітальні може виконувати і роль скульптур, якщо приміром розмістити у вітальні натуральний камінь химерної форми, виточений силами природи. Це буде так само вельми привабливо для ваших гостей, до того ж це буде відмінною темою для розмови.
Камінь в інтерєрі вітальні відмінно справляється із завданням естетичного оформлення інтерєру. Він створює неповторну і вельми сприятливу атмосферу.Для стилю прованс і кантрі доречним буде використовувати декоративний овальний камінь.