Природний камінь андезит, бутовий камінь

В наявності різні величини бутового каменю, від най дрібнішого для заповнювача габіонів, до най більшого валуна для ландшафтного дизайну, є також відібраний для мурівки, колотий готовий для кладки. Доставка по Львівській обл. Мінімальне замовлення від 5м.куб., 
На фото видно камінь та огорожі з нього.

Андезит текстура

Камінь андезит

Камінь андезит


камінь андезит бутовий

камінь бутовий габіон


 Природний камінь бут являє собою штучний камінь розміром 150-500 мм і масою 20-40кг. За формою підрозділяють на рваний, постелистий  і плітняковий камінь бут. Бут - рваний камінь являє собою шматки неправильної форми з горбистою поверхнею. Бут - постелистий, має не менше однієї гладкої грані. А ось бут - плітняковий має дві паралельні грані. Усі види каменю мають своє, суто прикладне застосування при зведенні різних споруд і використовуються при різних технологіях кладки каменю. Кладка буту називається кладкою природного каменю. Облицювальний камінь виділяють окремо.
 Мало хто знає, що природний камінь бут має дуже хороші технічні (міцності) показники для застосування його в будівельних конструкціях, а саме для фундаментів бутових і бутобетонних, для підземних бутових стін, що дуже актуально для сучасних приватних житлових будинків, для стін будь-яких неопалюваних будинків , споруд, конструкцій. За ступенем морозостійкості і міцності на стиск, що дуже важливо для вище перелічених конструкцій, ви не знайдете кращого матеріалу, ніж природний камінь бут. 
Якщо це зовнішні стіни з природного каменю буту - забезпечте хороший стік води і надання бутової кладці природного каменю щільною і якомога гладкій поверхні і стійкість кладки проти вивітрювання істотно підвищується. Якщо це внутрішні стіни з каменю - то нічого додатково робити не треба, а тільки вам потрібна якісна кладка і красивий облицювальний камінь!