Стільниці для кухні,ванної,барні стійки з граніту,мармуру,кварц,онікс

Виготовлення стільниць ручної роботи для кухні,ванної,барні стійки з граніту,мармуру,кварц,онікс,кращих родовищ світу за 9 днів!

Застосування натурального граніту в виготовленні кухонних стільниць та барних стійок - ідеальне рішення для створення матеріалів,
що володіють розкішним зовнішнім виглядом і високими експлуатаційними характеристиками.

Здебільшого, камінь володіє універсальними властивостями, однак, варто відзначити деякі індивідуальні особливості.
Для кухні ідеально підійде гранітна стільниця, адже цей матеріал неможливо подряпати або зашкодить ножем під час готування.
Унікальні властивості граніту відомі з давніх-часів, цей камінь застосовувався для створення максимально міцних, надійних і стильних виробів.
Крім того, стільниця або барна стійка з граніту, ціна на яку Вам сподобається, має низку й інших незаперечних переваг:
дивовижний рівень міцності (про фортецю натурального граніту складають легенди вже ні одне тисячоліття);
вишуканість і різноманіття кольорових гам;
оригінальність і багатство фактури;
мінімальна ступінь турботи і догляду (досить невеликий вологого прибирання, щоб камінь знову заграв яскравими початковими фарбами);
прекрасна сполучуваність з будь-якими матеріалами (купити гранітну стільницю можна для будь-якого інтер'єру - камінь чудово гармоніює зі склом і металом, пластиком і деревом);
високий рівень зносостійкості (незалежно від випробувань, які випадуть на долю стільниці з граніту, вона збереже чудовий зовнішній вигляд протягом довгих років);
натуральний камінь не горить і спокійно реагує на зміну температур і надмірний рівень вологості;
немаловажним достоїнством матеріалу є екологічність і безпека, що принципово для застосування його в зоні харчування.

 Високий професіоналізм майстрів і грамотна робота дизайнерів дозволяють нам виробляти унікальні в своєму роді речі в короткі терміни і за досить приємними цінами.
 Гранітна стільниця або барна стійка, якісно виконана фахівцями компанії, стане відмінним багатофункціональним прикрасою Вашої квартири, будинку або котеджу.

Ми готові запропонувати величезний асортимент натурального каменю різноманітних відтінків і фактур, щоб Ви могли вибрати ідеально підходящий матеріал.
Завжди в наявності граніт наступних ступенів обробки:
теплообробний (суміш вогню і піску дає матову фактуру);
полірований.