Садові доріжки з природного (натурального) каменю

Головною перевагою стежок, вимощених каменем, є їх краса і довговічність, недаремно саме цей матеріал використовувався для укладання доріг ще нашими предками. Він гармонійно вписується в пейзаж присадибної ділянки.
Садові доріжки створені з натурального каменю, тобто базальтом, плитняком, піщаником, гранітом, порфіром практичні і дуже красиві. Від ступеня обробки каменю, а також від його структури і відтінку залежить область його використання в садовому дизайні. Перевагами каменю є престижність, довговічність і міцність.
Доріжки на садовій ділянці роблять відразу декілька функцій. По-1-х, вони служать для поділу двору, поділу грядок між собою. По-2-х, тротуари допомагають захистити стежки від грунтової землі з грядок, бруду в міжсезоння і бур'янів у літній період. В-3-х, доріжки дозволяють прикрашати сад в різних стилях, надають відкритого ділянці особливий спектр. При бажанні доріжку можна розширити, перетворивши її на під'їзну колію для автомобіля.
Незалежно який вибираєте камінь, плити повинні бути:
-великі, щоб було зручно поставити на кожну принаймі дві стопи
-якомога більш плоскіші
-товщина мін. 5-6 см (занадто тонка зламається)
 Насправді, кожну плиту виберається індивідуально.Це не жарт.Я проводив з бригадою іноді багато часу на складах каменя, вибравши відповідні пластини.
Не дозволяйте штовхнути вам повну палету каміння, не дивлячись всередину, на основі шоу кілька великих плит зверху.
Під нею насправді може бути менші, більш фрагментовані камені.На добросовістних складах як правило складаються в штабелі на піддонах, так що ви можете бачити матеріал з будь-якої сторони, без необхідності перебирати вручну.