Природний камінь бут - бутовий камінь

В наявності різні величини бутового каменю, від най дрібнішого для заповнювача габіонів, до най більшого валуна для ландшафтного дизайну. Камінь побитий, готовий для кладки. Мінімальне замовлення 11 м.куб., залежно від місця доставки ціна обговорюватиметься.

Ви напевно чули, не могли не чути про буті і навіть бачили якісь споруди з буту, але чи замислювалися ви, що це за камінь - бут, де його беруть, яка ціна і що з буту можна робити? Якщо ви тільки збираєтеся будувати, або вже приступили до будівництва, або задумали оформити ландшафт своєї ділянки і вам цікаво ближче познайомитися з цим матеріалом, перш ніж купити камінь бут - ви потрапили за адресою! 

У нашому фотоальбомі ви можете побачити багато прикладів декоративного застосування природного каменю. Як описано в літературі, природний камінь бут - це, в першу чергу, будівельний камінь природного походження широко застосовується в будівництві, його одержують з різних міцних гірських порід мають магматичне, усадочні або метаморфічні походження. Завдяки цьому існує така велика різноманітність кольору каменю з різних кар'єрів. Природний камінь бут являє собою штучний камінь розміром 150-500 мм і масою 20-40кг. За формою підрозділяють на рваний, постелистий  і плітняковий камінь бут. Бут - рваний камінь являє собою шматки неправильної форми з горбистою поверхнею. Бут - постелистий, має не менше однієї гладкої грані. А ось бут - плітняковий має дві паралельні грані. Усі види каменю мають своє, суто прикладне застосування при зведенні різних споруд і використовуються при різних технологіях кладки каменю. Кладка буту називається кладкою природного каменю. Облицювальний камінь виділяють окремо.
 Мало хто знає, що природний камінь бут має дуже хороші технічні (міцності) показники для застосування його в будівельних конструкціях, а саме для фундаментів бутових і бутобетонних, для підземних бутових стін, що дуже актуально для сучасних приватних житлових будинків, для стін будь-яких неопалюваних будинків , споруд, конструкцій. За ступенем морозостійкості і міцності на стиск, що дуже важливо для вище перелічених конструкцій, ви не знайдете кращого матеріалу, ніж природний камінь бут. 


Якщо це зовнішні стіни з природного каменю буту - забезпечте хороший стік води і надання бутової кладці природного каменю щільною і якомога гладкій поверхні і стійкість кладки проти вивітрювання істотно підвищується. Якщо це внутрішні стіни з каменю - то нічого додатково робити не треба, а тільки вам потрібна якісна кладка і красивий облицювальний камінь!